Prijavi se odmah »

Hemofarm je član STADA grupe, jedne od najvećih svetskih generičkih farmaceutskih kompanija, koja uspešno posluje i na tržištima Srbije i Zapadnog Balkana. Hemofarm proizvodi visokokvalitetne farmaceutske proizvode u okviru vodećih farmakoterapeutskih grupa, poštujući ključne korporativne vrednosti: Agilnost, Integritet, Preduzetništvo i ONE STADA.

Stručni saradnik u službi Sistema kvaliteta

Mesto rada: Vršac

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme farmaceutskog, tehnološkog ili hemijskog usmerenja
  • Poznavanje engleskog jezika – nivo B2
  • Napredni nivo znanja MS Office paketa
  • Motivisanost, organizovanost, komunikativnost, timska orijentisanost

Vaša zaduženja bi podrazumevala:

Učestvovanje u planiranju, organizovanju, sprovođenju i praćenju aktivnosti vezanih za sprovođenje zahteva GMP-a u okviru procesa:

  • Kontrola izmena (Koordinacija prilikom izrade plana za implementaciju izmena u već uspostavljenim procedurama, opremi i prostorijama, sistemima fluida, proizvodnom procesu, uvođenju novih dobavljača materijala, procesima skladištenja i drugim GMP relevantnim procesima.)
  • Kontrola dokumenata (pregled i izdavanje dokumentacije koja se koristi u svim GMP relevantnim organizacionim celinama i osiguravanje usklađenosti sa sistemom kvaliteta i GMP zahtevima. Obezbeđivanje kontrolisanog menjanja već uspostavljenih procedura)
  • Obuka (provera obučenosti zaposlenih prema definisanim procedurama i GMP, sprovođenje redovnih godišnjih obuka prema procedurama Sistema Kvaliteta i GMP)
  • Davanje predloga za unapređenja u okviru gore pomenutih procesa.
  • Učestvovanje u pripremi za provere eksternih insititucija uključujući domaće i inostrane vlasti za kontrolu lekova i medicinskih sredstava, ugovornih partnera i ocenjivača sistema kvaliteta.
  • Primena odgovarajućih ISO standarda, zahteva GMP i globalnih standarda utvrđenih od strane domaćih regulatornih vlasti, EMEA, partnera i drugih

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom internacionalnom okruženju.
  • Mogućnost za davanje ideja i inicijativa za izmene procedura u cilju optimizacije i unapređenja postojećih procesa i načina rada
  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja