Učitavanje...
Prijavite se odmah »

Stručni saradnik u inženjeringu

Mesto rada: Vršac

Neophodni uslovi:

  • VI i VII stepen stručne spreme mašinskog ili elektrotehničkog usmerenja
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje MS Office paketa

Poželjni uslovi:.

  • Prethodno radno iskustvo
  • Analitična osoba, usmerena na konstantno unapređenje procesa
  • Timski igrač, inovativna i prilagodljiva osoba
  • Poseduje visok nivo integriteta
  • Poznavanje i iskusto u radu sa 3D CAD/CAM softverskim paketima

Vaša zaduženja bi podrazumevala:

  • Stara se o ispravnosti opreme i pravilnom korišćenju iste
  • U saradnji sa vođom tima stara se o blagovremenom davanju zahteva za nabavku rezervnih delova i tehničkog materijala
  • Izrađuje radna uputstva i operativne postupke i stara se o njihovom sprovođenju i poštovanju
  • Aktivno radi na održavanju postojeće opreme

Nudimo vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u multinacionalnom okruženju

Kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor.