Učitavanje...
Obavestite o ovom poslu
Prijavite se odmah »

STRUČNI SARADNIK ZA SKLADIŠTENJE

Mesto rada: Vršac

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme tehnološkog, tehničkog ili organizacionog usmerenja
  • Poznavanje MS Office paketa (sa akcentom na Excel)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno je poznavanje rada u SAP-u

Zaduženja:

  • Kreiranje novih i izdavanje revizije postojećih operativnih postupaka i radnih uputstava.
  • Predlaganje strategije skladištenja robe, analiziranje stanja lagera i ukazivanje na stanje lagera.
  • Sprovođenje optimizacije informacionog sistema i rad na razvoju novih zahteva za unapređenje procesa vezano za informacioni sistem.
  • Predlaganje i sprovođenje uvođenja novih tehnologija i dostignuća u oblasti skladištenja i centralnog razmeravanja.
  • Obavljanje kontrole izvršenja radnji skladištenja u skladu sa zakonskim propisima, pravilnicima, operativnim postupcima i radnim uputstvima.
  • Organizovanje i izvršavanje obuke po novim radnim upustvima, operativnim postupcima i pravilnicima.

Nudimo vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja