"Dbanie o zdrowie ludzi jako zaufany partner" – ta misja, która motywuje nas w STADA każdego dnia do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Dzięki naszej szerokiej gamie leków generycznych, produktów ochrony zdrowia konsumentów i specjalistycznych środków farmaceutycznych oferujemy pacjentom, lekarzom i farmaceutom szeroką gamę opcji terapeutycznych.

Około 13 000 pracowników STADA na świecie i 200 w Polsce żyje naszymi wartościami takimi jak: uczciwość, przedsiębiorczość, zwinność i One STADA. Wszyscy razem jesteśmy w ekscytującej podróży chcąc z powodzeniem kształtować i rozwijać przyszłość STADA na świecie i w poszczególnych krajach.

Chcesz stać się częścią dynamicznego, międzynarodowego zespołu i rozwijać się razem z nami w polskim oddziale STADA? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz:

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Tarnów, Dębica | Polska (PL) | Pełny wymiar czasu pracy | Umowa na czas określony

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów firmy w środowisku farmaceutów zgodnie z założeniami strategii marketingowej Firmy i zasadami prawa farmaceutycznego
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
  • dbałość o wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej - minimum 2 lata
  • silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji
  • przedsiębiorczość i zaangażowanie
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • System szkoleń i możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji,
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę lunchową,
  • Cafeterię MyBenefit w ramach ZFŚS,
  • Miłą atmosferę i wysoką kulturę pracy
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: telefon komórkowy, laptop

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego portalu kariery. Na stronie jobs.stada.com znajdziesz również wiele innych ofert pracy, ponieważ zawsze szukamy zmotywowanych talentów, które mogą wzmocnić nasz zespół swoją wiedzą i osobowością.

  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: telefon komórkowy, laptop, pracę w systemie hybrydowym