"Dbanie o zdrowie ludzi jako zaufany partner" – ta misja, która motywuje nas w STADA każdego dnia do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Dzięki naszej szerokiej gamie leków generycznych, produktów ochrony zdrowia konsumentów i specjalistycznych środków farmaceutycznych oferujemy pacjentom, lekarzom i farmaceutom szeroką gamę opcji terapeutycznych.

Około 13 000 pracowników STADA na świecie i 200 w Polsce żyje naszymi wartościami takimi jak: uczciwość, przedsiębiorczość, zwinność i One STADA. Wszyscy razem jesteśmy w ekscytującej podróży chcąc z powodzeniem kształtować i rozwijać przyszłość STADA na świecie i w poszczególnych krajach.

Chcesz stać się częścią dynamicznego, międzynarodowego zespołu i rozwijać się razem z nami w polskim oddziale STADA? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz:

E-commerce Key Account Manager

Warszawa | Polska (PL) | Pełny wymiar czasu pracy | Umowa na czas określony

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów OTC dla kanału e-commerce
  • Prowadzenie sprzedaży doradczej i edukowanie klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz przeprowadzanie z nimi spotkań wraz z prezentowaniem oferty, negocjowaniem warunków i zawieraniem umów handlowych
  • Rozwijanie długofalowych, opartych na zaufaniu, relacji z klientami biznesowymi
  • Realizowanie założonych celów w zakresie polityki sprzedaży i budżetu
  • Raportowanie swojej pracy i wprowadzanie na bieżąco danych do systemu
  • Bieżące raportowanie wyników oraz realizacja wyznaczonych celów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami Biznesowymi
  • Przeprowadzenie działań pre-ewaluacyjnych, oraz post-ewaluacyjnych dla aktywności e-commerce
  • Udział w regularnych spotkaniach BusRev
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce
  • Współpraca z działem mrktg/trade
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży kanałem e-commerce w sektorze Pharma oraz FMCG
  • Znajomość rynku farmacutycznego lub e-commerce
  • Min 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Samodzielność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Elastyczność i szybkość reakcji w zmieniającym się środowisku rynkowym
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • J. angielski na poziomie min. B2

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • System szkoleń i możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji,
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę lunchową,
  • Cafeterię MyBenefit w ramach ZFŚS,
  • Miłą atmosferę i wysoką kulturę pracy
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: telefon komórkowy, laptop, pracę w systemie hybrydowym

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego portalu kariery. Na stronie jobs.stada.com znajdziesz również wiele innych ofert pracy, ponieważ zawsze szukamy zmotywowanych talentów, które mogą wzmocnić nasz zespół swoją wiedzą i osobowością.